1 700 դրամը ռուբլիով
21.07.2026-ի դրությամբ 1 700 դրամը կազմում է ռուբլին՝ ըստ ՀՀ ԿԲ կուրսի։ Առցանց փոխարկիչը կօգնի հաշվարկել ցանկացած գումարի արժեքը AMD-ից RUB։ Փոխանակման համար կարելի է համեմատել բանկերի առաջարկները․ վաճառք՝ NaN-ից մինչև NaN֏:
1 700 ՀՀ դրամի արժեքը փոխվում է ֆինանսական շուկայի իրավիճակից կախված։ 21.07.2026-ի դրությամբ․
- ՀՀ ԿԲ կուրսը՝ NaN RUB.
- Բանկերում վաճառքի նվազագույն արժեքը՝ NaN RUB.
- Վաճառքի առավելագույն արժեքը՝ NaN RUB.
Փոխարժեքի գրաֆիկում կարելի է հետևել, թե ինչպես է փոխվել 1 700 ՀՀ դրամի արժեքը ռուբլիով վերջին օրերի և շաբաթների ընթացքում։ Սա թույլ կտա ընտրել փոխանակման լավագույն պահը և պլանավորել ֆինանսական գործարքները։
Որքա՞ն է 1 700 դրամը ռուբլիով 21.07.2026-ի դրությամբ։
Ըստ ՀՀ ԿԲ տվյալների՝ NaN RUB.
Առցանց փոխարկիչը թույլ է տալիս արագ հասկանալ, թե որքա՞ն է 1 700 դրամը ռուբլիով 21.07.2026-ի դրությամբ, ինչպես նաև պաշտոնական փոխարժեքով հաշվարկել ցանկացած այլ գումար։ Ծառայությունը ցույց է տալիս ոչ միայն ՀՀ ԿԲ տվյալները, այլ նաև բանկերի առաջարկները, ինչը հնարավորություն է տալիս ընտրել ամենաշահավետ տարբերակը։

1 700 Armenian drams in rubles
As of 21.07.2026, 1 700 Armenian drams equal 365.05 rubles according to the Central Bank of Armenia exchange rate. The online converter helps you calculate any amount from AMD to RUB. For currency exchange, you can compare bank offers: selling from 349.79 to 360.93֏.
364.4
365.05
Last update: Jul 21, 18:14
The value of 1 700 Armenian drams changes depending on the financial market situation. As of 21.07.2026:
• Central Bank of Armenia rate: 365.05 RUB.
• Minimum selling rate in banks: 349.79 RUB.
• Maximum selling rate: 360.93 RUB.
On the exchange rate chart, you can track how the value of 1 700 Armenian drams in rubles has changed over the past days and weeks. This allows you to choose the best moment for exchange and plan financial operations.