EasyPay-ը միացել է ArcaPay-ին. հասանելի է 0% միջնորդավճարով փոխանցումների նոր եղանակ
EasyPay-ը առաջին վճարահաշվարկային կազմակերպությունն է, որը միացել է ArcaPay-ին։ Սա հնարավորություն է տալիս կատարել առանց միջնորդավճարի փոխանցումներ ArcaPay-ի տասը գործընկեր բանկերի հավելվածներից easywallet թվային դրամապանակի օգտատերերին։
Փոխանցումները կատարվում են առանց քարտի կամ հաշվի թվերի մուտքագրման. անհրաժեշտ է միայն մուտքագրել easywallet-ում գրանցված հեռախոսահամարը։ Փոխանցված գումարը easywallet հաշվին հասանելի է վայրկյանների ընթացքում։
Գործընկեր բանկերի ցանկը ներկայացված է ArcaPay-ի կայքէջում։
EasyPay-ի մասին
EasyPay-ը ՀՀ առաջատար ֆինտեխ ընկերություններից է, որն առաջարկում է պարզ լուծումներ վճարումների ու դրամական փոխանցումների համար։ Իր 4200+ տերմինալներում և easywallet հավելվածում կան 1000+ վճարատեսակներ․ հնարավոր է վճարել բժշկական, պետական, ապահովագրական, նոտարական, կոմունալ և այլ ծառայությունների համար, կատարել նվիրատվություններ, մեքենային առնչվող վճարումներ ու վարկի մարումներ, գնել միջոցառումների տոմսեր, ստանալ օնլայն վարկ և ավելին։ Ընկերության մասին ավելին ներկայացված է www.easypay.am պաշտոնական կայքում։
Arca-ի և ArcaPay-ի մասին
Arca-ն ազգային վճարային համակարգ է, որը տրամադրում է վճարային լուծումներ ֆինանսական կազմակերպություններին, ձեռնարկատերերին և քարտապաններին։ ArcaPay թվային գործիքը համանուն էկոհամակարգի ծառայություններից մեկն է, որը նախատեսված է հեռախոսահամարով ակնթարթային փոխանցումներ կատարելու համար։ Arca-ի այս և այլ ծառայությունների մասին ավելին ներկայացված է www.arca.am/services պաշտոնական կայքում։

EasyPay присоединился к ArcaPay: доступен новый способ переводов с комиссией 0%
EasyPay стала первой платёжно-расчётной организацией, присоединившейся к ArcaPay. Это даёт возможность совершать переводы без комиссии из приложений десяти банков-партнёров ArcaPay пользователям цифрового кошелька easywallet.
Переводы осуществляются без ввода номера карты или счёта: необходимо ввести только номер телефона, зарегистрированный в easywallet. Переведённая сумма становится доступна на счету easywallet в течение нескольких секунд.
Список банков-партнёров представлен на сайте ArcaPay
О компании EasyPay
EasyPay — одна из ведущих финтех-компаний РА, которая предлагает простые решения для платежей и денежных переводов. В её 4200+ терминалах и приложении easywallet доступно более 1000 платежей: можно оплачивать медицинские, государственные, страховые, нотариальные, коммунальные и другие услуги, делать пожертвования, совершать платежи, связанные с автомобилем, и погашать кредиты, покупать билеты на мероприятия, получать онлайн-кредиты и многое другое. Подробнее о компании представлено на официальном сайте www.easypay.am.
Об Arca и ArcaPay
Arca — национальная платёжная система, предоставляющая платёжные решения финансовым организациям, предпринимателям и держателям карт. Цифровой инструмент ArcaPay является одним из сервисов одноимённой экосистемы, предназначенный для совершения мгновенных переводов по номеру телефона. Подробнее об этой и других услугах Arca представлено на официальном сайте www.arca.am/services.