EasyPay-ը միացել է ArcaPay-ին. հասանելի է 0% միջնորդավճարով փոխանցումների նոր եղանակ
EasyPay-ը առաջին վճարահաշվարկային կազմակերպությունն է, որը միացել է ArcaPay-ին։ Սա հնարավորություն է տալիս կատարել առանց միջնորդավճարի փոխանցումներ ArcaPay-ի տասը գործընկեր բանկերի հավելվածներից easywallet թվային դրամապանակի օգտատերերին։
Փոխանցումները կատարվում են առանց քարտի կամ հաշվի թվերի մուտքագրման. անհրաժեշտ է միայն մուտքագրել easywallet-ում գրանցված հեռախոսահամարը։ Փոխանցված գումարը easywallet հաշվին հասանելի է վայրկյանների ընթացքում։
Գործընկեր բանկերի ցանկը ներկայացված է ArcaPay-ի կայքէջում։
EasyPay-ի մասին
EasyPay-ը ՀՀ առաջատար ֆինտեխ ընկերություններից է, որն առաջարկում է պարզ լուծումներ վճարումների ու դրամական փոխանցումների համար։ Իր 4200+ տերմինալներում և easywallet հավելվածում կան 1000+ վճարատեսակներ․ հնարավոր է վճարել բժշկական, պետական, ապահովագրական, նոտարական, կոմունալ և այլ ծառայությունների համար, կատարել նվիրատվություններ, մեքենային առնչվող վճարումներ ու վարկի մարումներ, գնել միջոցառումների տոմսեր, ստանալ օնլայն վարկ և ավելին։ Ընկերության մասին ավելին ներկայացված է www.easypay.am պաշտոնական կայքում։
Arca-ի և ArcaPay-ի մասին
Arca-ն ազգային վճարային համակարգ է, որը տրամադրում է վճարային լուծումներ ֆինանսական կազմակերպություններին, ձեռնարկատերերին և քարտապաններին։ ArcaPay թվային գործիքը համանուն էկոհամակարգի ծառայություններից մեկն է, որը նախատեսված է հեռախոսահամարով ակնթարթային փոխանցումներ կատարելու համար։ Arca-ի այս և այլ ծառայությունների մասին ավելին ներկայացված է www.arca.am/services պաշտոնական կայքում։

EasyPay has joined ArcaPay: a new way to make transfers with 0% commission is now available
EasyPay is the first payment and settlement organization to join ArcaPay. This enables commission-free transfers to users of the easywallet app from the mobile apps of ArcaPay’s ten partner banks.
Transfers are made without entering a card or account number; only the phone number linked to easywallet is required. The transferred amount becomes available in the easywallet account within seconds.
The list of partner banks is available on ArcaPay’s webpage.
About EasyPay
EasyPay is one of Armenia’s leading fintech companies that offers easy solutions for payments and money transfers. Through its 4,200+ payment kiosks and the easywallet app, users have access to 1000+ services, which include medical, government, insurance, notary, utility, and other payments, as well as donations, car-related payments, loan repayments, purchasing event tickets, receiving online loans, and more. Further information is available on the official website www.easypay.am/en.
About Arca and ArcaPay
Arca is a national payment system that provides payment solutions to financial institutions, businesses, and cardholders. ArcaPay is a digital solution within the ArcaPay ecosystem, designed for instant transfers via a phone number. More information about this and other Arca services is available on the official website www.arca.am/services․